معرفی انواع حلقه ازدواج

by حلقه ازدواج - حلقه نامزدی in سپتامبر 11, 2019

معرفی انواع حلقه ازدواج

امروز در سایت حلقه ازدواج در مورد ویژگی های حلقه ازدواج خوب و انواع حلقه ازدواج مطالب مفیدی را در اختیار شما قرار خواهیم داد. همچنین در پاسخ شما کاربران گرامی که پرسیده بودید انواع حلقه ازدواج کدامند؟ توضیحات کاملی را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

حلقه ازدواج چیست؟

فلسفه حلقه ازدواج به 4800 سال پیش و به دوران مصر باستان برمی گردد. از انجایی که دایره نشان ابدیت دارد، انداختن حلقه ازدواج که به صورت دایره است هم نشان یک تعهد ابدی به شریک زندگی دارد.
حلقه ازدواج را به صورت نمادین در انگشت چهارم دست چپ می اندازند. رومیان باستان عقیده داشتند که انگشت چهارم به وسیله یک رگ مستقیما به قلب متصل است و انداختن حلقه در این انگشت نشانه اثبات عشق می باشد. امروزه می دانیم که این مطلب صحت علمی ندارد ولی این رسم با این حس عاشقانه همچنان مرسوم است.

همچنین بخوانید: معرفی انواع تاج عروس

حلقه ازدواج به انگلیسی چه می شود؟

در زبان انگلیسی حلقه ازدواج به wedding ring  ترجمه می شود.

انواع حلقه ازدواج کدامند؟

حلقه ازدواج مهمترین بخش خرید عروسی می باشد و مهم ترین نماد پیوند بین زن و شوهر است که همیشه در دستانشان می درخشد که معمولا هر دو طرف بسیار به این قضیه حساس هستند که حلقه را در دستان طرف مقابل ببینند. حلقه ازدواج یک نماد بستن عهد بین عروس و داماد است. ما در ادامه انواع حلقه های ازدواج را نام می بریم.

حلقه ساده / باند رینگ
حلقه سنگ ماه تولد
حلقه کلدادگ
حلقه خوشه / کلاسیک
حلقه کوکتال
حلقه مدرن
حلقه ابدیت
حلقه فشن
حلقه انعطاق پذیر
حلقه به هم پیوسته
حلقه تک نگین  
حلقه شعر
حلقه پازلی
حلقه خاتم
حلقه چرخان
حلقه وینتج

معرفی انواع حلقه ازدواج - معرفی انواع حلقه عروسی

معرفی انواع حلقه ازدواج – معرفی انواع حلقه عروسی

حلقه ازدواج خوب چه ویژگی باید داشته باشد؟

خرید حلقه ازدواج دغدغه زوج های جوان است زیرا باید حلقه ای را انتخاب کنند که در عین سادگی زیبا و منحصر به فرد نیز باشد و از آنجایی که این حلقه قرار است برای همیشه در دستانشان باشد باید حلقه ای انتخاب کنند که علاوه بر ظرافت و زیبایی، استحکام نیز داشته باشد. در ادامه ویژگی های یک حلقه خوب را ذکر می کنیم.

_سعی کنید حلقه ازدواجتان را سفارش بدهید. در این صورت هم طرح مد نظرتان را خواهید داشت و هم وزن حلقه ها را می توانید از پیش تعیین کنید.

_حلقه های جفت بخرید. خرید حلقه ازدواج جفت یک سلیقه کاملا شخصی است که هر کسی آن را نمیپسندد. زیرا در این صورت حلقه عروس کمی خاصیت مردانه و حلقه داماد کمی ظزافت زنانه خواهد داشت.

_نگین حلقه بسیار مهم است. حتما هر نگین باید در یک قای طلا باشد در غیر اینصورت به زودی این نگین ها می افتد.

_حلقه ازدواجتان را یک سایز بزرگتر بخرید. این حلقه قرار است تمام عمر در دستانتان باشد. اگر حلقه ازدواج گشاد باشد می توانید آن را به وسیله چسب های مخصوص تنگ کنید ولی به دست کردن حلقه تنگ بسیار دشوار است.

_از آنجایی که آقایان زیاد در خرید حوصله به خرج نمی دهند شما میتوانید از قبل سری به اینترنت بزنید و با انواع حلقه ها آشنا شوید و هم چنین به سراغ گالری های طلا بروید و خوب بگردید تا دستتان بیاید که چه نوع حلقه ای مدنظرتان است. بعد می توانید با همسرتان بروید وازبین موردهایی که نشان کرده اید انتخاب کنید.

همچنین بخوانید: 10 تا از بهترین کت و شلوارهای دامادی

در انتخاب حلقه ازدواج به چه نکاتی دقت کنیم؟

برای خرید حلقه ازدواج باید وقت بگذارید و سعی کنید دو نفری برای این کار مهم بروید زیرا تعداد افراد که زیاد باشد، با سلیقه های متفاوت. ممکن است تصمیم گیری تان در آن لحظه تحت تاثیر افراد قرار بگیرد و بعد از خرید پشیمان شوید. نکات مهمی که باید در خرید حلقه ازدواج توجه کنید:

_جنس حلقه مورد نظر را از قبل تعیین کنید. طلا، نقره یا پلاتین

_حلقه ازدواج ساده یا کار شده

_تعیین مقدار هزینه ای که برای خرید حلقه ازدواج مد نظر دارید.

_حلقه های ازدواج متدوال در بازار را می خواهید یا تصمیم دارید حلقه ازدواجتان را سفارش دهید.

_برای رنگ طلا با همسرتان به توافق برسید یا هردو زرد یا هردو سفید.

Leave a Reply